Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- DINAMO
DINAMO

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 2
Die., 16. Sht. 2018 16:00
BURRELI
BURRELI
0:2 VLLAZNIA
VLLAZNIA

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4
mod_vvisit_counterDje10810
mod_vvisit_counterKete jave57681
mod_vvisit_counterTe gjitha8397941

Kemi 126 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia vazhdon të mendojë për të ardhmen. Firmosin tre lojtarë të tjerë të rinj

Shtyp pdf

Ditët e fundit, drejtuesit e KF Vllaznia kanë firmosur tre kontrata të tjera me futbollistët e Akademisë. Bëhet fjalë për mbrojtësit Brendon Smajli e Serjan Repaj si dhe mesfushorin Emrah Fikaj. Ata kanë qenë sezonin e kaluar pjesë e ekipit U-19 ku kanë spikatur me paraqitjet e tyre dhe për këtë arsye, drejtuesit kanë menduar që me to të firmosin kontrata afatgjata.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Start i mbarë për kuqeblutë. Fitojnë 2-1 ndaj Korabit

Shtyp pdf

Vllaznia e ka nisur me fitore kampionatin e sivjetëm. Në ndeshjen e parë, atë ndaj Korabit të luajtur pasditen e sotme në "Loro Boriçi", ekipi ynë ka fituar me rezultatin 2-1. Në fakt, rezultati duhej të kishte qenë më i thellë por lojtarët kuqeblu kanë humbur disa raste shënimi. Në fundin e pjesës së parë, do të vinte goli i parë i tyre.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Lika: Duhet ta nisim kampionatin me fitore ndaj Korabit

Shtyp pdf

Optimizëm tek Vllaznia në pragndeshjen me Korabin. Trajneri Hasan lika në daljen e tij para gazetarëve një ditë para kësaj sfide, ka shprehur besimin e plotë se nisja e kampionatit do të jetë e mbarë për skuadrën e tij. Ai ka folur edhe për merkaton e zhvilluar por edhe për mbështetjen që pret nga tifozët. “Jemi gati për nisjen e kampionatit, pavarësisht se jemi të gjithë të ndërgjegjshëm se ka pasur probleme.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Firmosin të tjerë titullarë, Vllaznia tashmë gati për kampionat

Shtyp pdf

Gjatë ditës së sotme ka vijuar procesi i firmosjes së kontratave të reja apo dhe rinovimit të kontratave me futbollistët aktualë të Vllaznisë. Kështu, paradreke në zyrat e klubit kanë hedhur firmë njëri pas tjetrit portieri Alen Sherri dhe mesfushorët Ardit Krymi e Alsid Tafili.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al