Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4381
mod_vvisit_counterDje8963
mod_vvisit_counterKete jave51146
mod_vvisit_counterTe gjitha8007249

Kemi 119 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia ditën e shtunë ndeshje miqësore me ekipin e Adës

Shtyp pdf

Vllaznia do ta shfrytëzojë ndërprerjen e kampionatit për të zhvilluar një ndeshje miqësore. Pushimi I aktivitetit për ekipin shkodran duket se ka mbërritur në momentin më të mirë të mundshëm. Dy humbjet e njëpasnjëshme me Skënderbeun dhe Teutën kanë bërë që situata të mos jetë shumë entuziaste dhe stafi drejtues po mundohet të gjejë fajtorët për këto dy humbje. Analizat dhe diskutimet vazhdojnë por sigurisht që duhet punuar edhe për korigjimin e gabimeve të vërejtura deri më tani.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Alban Noga: Objektivi im jo titulli por nxjerrja e elementit cilësor

Shtyp pdf

Këtë sezon ka marrë një detyrë të re. Atë të trajnerit të parë të ekipit U-17 të Akademisë Vllaznia. Alban Noga në dy sezonet e kaluara ka qenë në rolin e zëvendëstrajnerit me ekipin U-19. Tashmë kuptohet që ka përgjegjësi më të madhe megjithatë ai është përgatitur për t'ia dalë me sukses. Në një prononcim për faqen tonë ai është shprehur:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Florind Bardulla e Arsid Kruja thirren në kombëtaren U-21

Shtyp pdf

Dy futbollistë të ekipit të Vllaznisë janë thirrur në kombëtaren U-21 për ndeshjen e rradhës eliminatore të Kampionatit Europian. Bëhet fjalë për Florind Bardullën dhe Arsid Krujën. Ftesa në fjalë ka mbërritur nga zyrat e FSHF-së në klubin shkodran dhe në të thuhet se të dy këta futbollistë duhet të jenë në dispozicion të trajnerit Skënder Gega me datën 11 tetor në ora 11.00.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Agim Canaj: Askush s'mund të tallet me fanellën e Vllaznisë

Shtyp pdf

Numri një i pankinës së Vllaznisë, Agim Canaj, pas ndeshjes ka pranuar se ishin të ndërgjegjshëm për vështirësitë që ajo kishte. Ai tha se do ta analizojnë në detaje këtë takim, duke parë golat e shënuar, të cilët, sipas tij, ishin foshnjarakë. Canaj ka shtuar se gabime që u bënë vështirë të kapërdihen, në një kohë që e kishin në dorë situatën.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al