Liga Amatore/ Vllaznia U15-A fiton 2-0 ndaj “Djelmnia shkodrane” ndeshjen e rradhës

782

Me fitore e ka mbyllur ndeshjen e rradhës edhe ekipi Vllaznia U15-A. Përballë saj ka qenë ekipi “Djelmnia shkodrane” dhe kuqeblutë e drejtuar nga trajnerët Astrit Prençi e Ylad Pirani kanë fituar me rezultatin 2-0. Autorë të golave për për ekipin tonë kanë qenë futbollistët Albion Kurbasha dhe Rei Boshti. Vllaznia U15-A ka patur një ecuri shumë të mirë deri më tani në kampionat dhe padiskutim që ajo do të vazhdojë edhe në ndeshjet e ardhshme.
© vllaznia.al