Vllaznia-Korabi të shtunën në ora 16.00 në “Loro Boriçi”

287

Ndeshja Vllaznia- Korabi e vlefshme për javën e parë të kampionatit të kategorisë së parë, do të luhet të shtunën në orën 16.00 në stadiumin “Loro Boriçi”. Klubi Vllaznia ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e kësaj ndeshje. Kjo do të jetë ndeshja e parë për kuqeblutë dhe deshira, njekohesisht edhe objektivi, eshte per ta nisur me fitore. Skuadra ka kohe qe pergatitet per kete gje dhe tashme mbetet vetem per ta konkretizuar ne fushen e lojes. Kuptohet qe presim edhe mbeshtetjen e sportdashesve tane eshte shume e rendesishme ne kete aspekt. Prandaj dhe presim qe ata te jene prane skuadres ne menyre qe ta nisim mbare kampionatin e ri sebashku.

www.vllaznia.al