Vllaznia mendon për tifozët. Do jenë në stadium të shtunën ndaj Skënderbeut

462

KF Vllaznia ben te ditur se ndeshja Vllaznia- Skenderbeu, e vlefshme per javen e 6-te te Superliges, do te luhet me pranine e tifozeve. Drejtuesit e klubit duke e konsideruar te domosdoshme pranine e tyre ne mbeshtetje te ekipit, e kane pare te domosdoshme rikthimin e tyre ne stadium. Per kete arsye, i kane kerkuar FSHF-se qe pjesen e mbetur te denimit ta konvertojne ne gjobe sipas rregullores. Kjo kerkese eshte miratuar dhe per rrjedhoje eshte vendosur qe takimi ndaj Skenderbeut te luhet me tifoze. Bejme te ditur se nga dita e sotme ne sportelet prane stadiumit “Loro Boriçi” ka nisur shitja e biletave te kesaj ndeshje qe do te luhet neser (e shtune) ora 16.00.
www.vllaznia.al