Vllaznia në përgatitje për ta mbyllur me fitore fazën e tretë të kampionatit

Faza e tretë e kampionatit të kategorisë së parë do të mbyllet ditën e shtunë dhe në Shkodër Vllaznia do të luajë sfidën ndaj Erzenit. Me skuadrën që rivalizoi gjatë gjithë kohës, ajo do të luajë në stadiumin "Loro...