Vllaznia mund edhe Erzenin dhe kurorëzohet si kampione e Grupit A

Kuqeblutë e Vllaznisë e kanë mbyllur me fitore fazën e tretë të kampionatit. Ato kanë mundur në "Loro Boriçi" Erzenin me rezultatin 1-0. Një fitore e ardhur falë golit të shënuar nga Gurishta në fundin e pjesës së parë....