Vllaznia barazim 1-1 në miqësoren me Besëlidhjen

Vllaznia ka zhvilluar nje tjeter miqesore, kjo e fundit ne prag te nisjes se sezonit te ri. Skuadra kuqeblu ka luajtur pasditen e sotme perballe Beselidhjes ne "Loro Boriçi" dhe ne fund te takimit eshte fiksuar rezultati i barabarte...