Goli i Radovanit dërgon Vllaznia U19 në finale të kampionatit

Vllaznia U19 fiton edhe një tjetër ndeshje, kalon edhe një tjetër kundërshtar dhe tashme eshte vetem 90 minuta larg fitimit të titullit kampion. Ajo e ka kaluar edhe nje tjeter pengese dhe gjerat jane ne rrugen e duhur.Ne ndeshjen...