Vllaznia merr edhe një portier

Pas brazilianit Emerson, Vllaznia pasditen e sotme ka zyrtarizuar një tjetër futbollist si pjesë të saj për sezonin e ri. Bëhet fjalë për portierin Ted Laço i cili ka firmosur një kontratë njëvjeçare me klubin tonë dhe nga dita...