Vllaznia mbyll përgatitjet, gati për sfidën ndaj Laçit

Ekipi i Vllaznise ka mbyllur pergatitjet per ndeshjen ndaj Laçit dhe tashme gjithçka eshte gati ne kampin shkodran per kete sfide te pare te kampionatit. Kuqeblute kane zhvilluar seancen e fundit stervitore paraditen e sotme ne stadiumin "Loro Boriçi"...