Finalja Vllaznia- Bylis të enjten në Durrës. Kuqeblutë duan kupën

Tashmë gjithçka është vendosur: Finalja e kategorisë së parë, ajo në mes Vllaznisë dhe Bylisit, do të luhet ditën e enjte në orën 16.00 në stadiumin "Niko Dovana" të Durrësit. Padyshim që ekipi kuqeblu ka kohë që e pret...