Lost Passport – Replacement While Traveling

Passport antigua If you really want to get to know a foreign country, consider visiting considered one of their largest cities. If you have for ages been considering China, you might want to consider visiting Hong Kong. This great city...

Java 4: LAÇI- VLLAZNIA 2-0

E shtunë, 30 shtator 2017 Stadiumi i qytetit të Laçit: LAÇI- VLLAZNIA 2-0 Nr LAÇI Nr VLLAZNIA 1 Selmani 1 Selimaj 2 Ademir 2 Gocaj 3 Sefgjinaj...

Java 1: LUSHNJA- VLLAZNIA 0-2

E diele, datë 10.09.2016, ora 16.00 Stadiumi "Loni Papuçiu"- Fier   LUSHNJA- VLLAZNIA 0-2 LUSHNJA VLLAZNIA Bejte Selimaj Magani Gocaj Branica Marku Gava (Alushi 85') Orelesi ...

Java 5: VLLAZNIA- FLAMURTARI 1-1

E enjte, datë 12 tetor 2017 Stadiumi "Loro Boriçi"- Shkodër" VLLAZNIA- FLAMURTARI 1-1 Nr VLLAZNIA Nr FLAMURTARI 1 Sherri 1 Nurkoviç 2 Gocaj 2 Mersini 3 Pjeshka...

11 Illegal Search Engines to Browse the DarkNet

If you’re enthusiastic about online privacy, then you’ve no doubt heard about Tor (The Onion Router). The Tor Network (or simply “Tor”) is an implementation of a program that was originally put together by the US Navy within the...

London Spitfire punches ticket to Overwatch League finals

Lorem ipsum dolor sit amet,sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Lorem ipsum dolor sit amet, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. sed diam voluptua.

Java 3: LUFTËTARI- VLLAZNIA

E shtune, datë 23 shtator 2017 Stadiumi "Luftëtari"- Gjirokastër LUFTËTARI- VLLAZNIA 0-0 Nr LUFTËTARI Nr VLLAZNIA 1 Miraka 1 Selimaj 2 Rapa 2 Gocaj 3 Aleksi 3...

Rose kelly blogger nude

Everybody wants to remain beautiful as they are. Who doesn't yearn for celebrity-looking teeth? They shine like white gold and you can't help but stare your reflection within the mirror. It is magical when you have dazzling shiny white...

Java 2: VLLAZNIA- TEUTA 0-1

E dielë, datë 17.09.2017 Stadiumi "Loro Boriçi"- Shkodër VLLAZNIA- TEUTA 0-1 Nr VLLAZNIA Nr TEUTA 1 Selimaj 1 Kastrati 2 Gocaj 2 Sunday Abe 3 Pjeshka 3 Çyrbja...

KOMUNIKATË PËR SHTYP E KF VLLAZNIA sh.a

Klubi i Futbollit “Vllaznia” njofton të gjithë dashamirët e futbollit për nënshkrimin e marrëveshjes për sponsorizimin , partneritetin dhe bashkëpunimin ndërmjet Klubit dhe Bashkisë Shkodër nga njëra anë, me Shoqerinë ”ALBAPHOTO” shpk - DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR I ”FUJIFILM” dhe...