Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 13 31
2 KA 13 23
3 KU 13 22
4 FL 12 21
5 LA 12 15
6 PA 12 15
7 TE 13 15
8 VL 12 12
9 LU 12 9
10 LU 12 5

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3162
mod_vvisit_counterDje8051
mod_vvisit_counterKete jave11213
mod_vvisit_counterTe gjitha6062425

Kemi 103 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia, barazim me shumë vlerë në Kukës ndaj kampionëve në fuqi të vendit

Shtyp pdf

Kuqeblutë barazojnë 2-2 në Kukës ndaj kampionëve në fuqi të vendit dhe në pamje të parë të duket një rezultat pozitiv i tyre por në fakt nuk është kështu. Ata kanë qenë shumë pranë fitores sepse brenda 20 minutave të para të ndeshjes, e kanë parë veten në avantazh të dy golave.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Akademia Vllaznia, dy fitore me shumë vlerë ndaj ekipeve të Tiranës

Shtyp pdf

Ekipet e Akademisë Vllaznia kanë arritur dy fitore të rëndësishme në ndeshjet e rradhës për kampionat. Ata kanë luajtur ndaj ekipeve respektive të Tiranës dhe kanë fituar me rezultatet 3-1 dhe 4-1.Java e pestë e kampionatit kombëtar të moshave ka dhuruar një sfidë shumë interesante në kampionatin e 17 vjeçarëve. Vllaznia dhe Tirana, dy ekipet që vinin në këtë javë si kryesuese të renditjes me nga 10 pikë secila, do të ndesheshin me njëra- tjetrën në fushën e "Reshit Rusit".

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Gjoka: Vllaznia shkon për të marrë fitoren në Kukës

Shtyp pdf

Sfida e nesërme ndaj Kukësit konsiderohet tepër e vështirë për Vllazninë. Ajo nuk ka patur një ecuri të mirë në ndeshjet e këtij sezoni dhe përveç kësaj, do të përballet me një kundërshtar që nuk hap rrugë kollaj, sidomos në fushën e tij. Megjithatë trajneri Ernest Gjoka, në konferencën e sotme për shtyp, ka shprehur bindjen e tij të plotë se skuadra që ai drejton aktualisht do të marrë pikë ndaj ish- skuadrës së tij të deri para pak kohëve.Ja pyetjet dhe përgjigjet e konferencës së sotme:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Selimaj: Problemi i Vllaznisë është psikologjik por në Kukës synojmë fitoren

Shtyp pdf

Humbja ndaj Partizanit nuk ka lënë një shije të mirë tek futbollistët e Vllaznisë sepse nuk e kanë merituar atë por ndërkohë ata janë duke u përgatitur që në Kukës, në ndeshjen e rradhës, të kërkojnë të marrin rezultat pozitiv. I këtij mendimi është shprehur në konferencën e sotme për shtyp portieri Erind Selimaj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al