Gjysmëfinale “Final 4” Egnatia – Vllaznia

Gjysmëfinalja e “Final 4” është luajtur mes Egnatias dhe Vllaznisë me 19 Maj në “Air Albania”. Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 0-0, duke mos arritur kështu skuadra jonë të shkojë në finale për shkak të renditjes.
Më poshtë shikoni disa nga momentet e ndeshjes.

Shpërndaje