Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
-:- DINAMO
DINAMO

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 2
Die., 16. Sht. 2018 16:00
BURRELI
BURRELI
0:2 VLLAZNIA
VLLAZNIA

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 2 6
2 DI 2 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot7435
mod_vvisit_counterDje11324
mod_vvisit_counterKete jave54302
mod_vvisit_counterTe gjitha8394562

Kemi 123 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Zogaj: Krenar që jam rritur në Akademinë më të mirë në Shqipëri

Shtyp pdf

I kanë mjaftuar vetëm dy ndeshje në kampionat me Vllazninë dhe ai menjëherë ka shënuar. Silvio Zogaj, 21 vjeçari lezhjan i rritur në Akademinë kuqeblu, pas një "shtegtimi" dyvjeçar në Gjirokastër dhe Laç, është rikthyer sërish në Shkodër. Aty ku ka marrë besimin e trajnerit Lika dhe po ia shpërblen. Sot ai ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare te klubit, duke iu përgjigjur pyetjeve të bëra:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Ekipet e Akademisë Vllaznia fitore të thella në javën e tretë

Shtyp pdf

Dy fitore, dymbëdhjetë gola të shënuar dhe vetëm një I pësuar. Këto janë shifrat e ndeshjeve të javës së tretë të kampionatit të moshave për ekipet e Akademisë Vllaznia. 17 vjeçarët kanë fituar me rezultatin e thellë 6-0 ndaj Brians ndërsa 19 vjeçarët 6-1 ndaj Ilirisë. Dy fitore këto që tregojnë se ecuria e ekipeve shkodrane edhe këtë kampionat do të jetë shumë e mirë dhe ato do të jenë protagonist të tyre.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia merr një trepikësh me shumë vlerë në Burrel

Shtyp pdf

E kishte premtuar trajneri Lika një ditë para ndeshjes dhe Vllaznia e realizoi atë duke marrë një trepikësh me shumë vlerë në ndeshjen e javës së dytë të kampionatit. Ajo ka fituar 2-0 ndaj Burrelit në ndeshjen e luajtur në "Liri Ballabani".

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Lika: Në Burrel nuk më kënaq barazimi, do luajmë veç për fitore

Shtyp pdf

Ndeshja e nesërme ndaj Burrelit për kampionat ka një rëndësi edhe më të madhe se ajo e kupës luajtur pak ditë më parë. Prandaj dhe trajneri Hasan Lika kërkon që skuadra e Vllaznisë të luftojë vetëm për fitore në këtë përballje. Një gjë të tillë ai e ka deklaruar sot para gazetarëve në konferencën e rradhës për shtyp ku është shprehur:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al