Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë KF Vllaznia – KF Egnatia

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë mes KF Vllaznia – KF Egnatia do të luhet më 24 Prill në stadiumin “Loro Boriçi”, për të vendosur se cila prej tyre shkon në finale.
Ndiqni konferencën për shtyp nga trajneri Qatip Osmani dhe kapiteni Bekim Balaj në prag të kësaj ndeshje.

Shpërndaje