Vllaznia vijon përgatitjet për ndeshjen me Partizanin

Ekipi i Vllaznisë ka vijuar edhe sot përgatitjet për ndeshjen e Kupës së Shqipërisë ndaj Partizanit. Pranë tij ka qenë edhe presidenti Xhaferi i cili po i qëndron shumë afër stafit teknik dhe futbollistëve duke kërkuar njëkohësisht prej tyre angazhim maksimal në këtë fundsezoni, për arritjen e objektivave që klubi ka vënë.

Shpërndaje