Category Vllaznia Femra

Zyrtare/ Vllaznia – Vorskla, ndeshjet e fazës play-off të Ligës së Kampioneve për femra do të luhen në Shkodër

Tashmë është zyrtare! Ndeshjet e fazës së play-off të Ligës së Kampioneve mes Vllaznisë dhe Vorskla Kharkiv-2 do të luhen të dyja në Shkodër. Përfaqësuesit e klubeve kanë rënë dakord me njëri-tjetrin që të dyja ndeshjet të zhvillohen në fushën…

Read MoreZyrtare/ Vllaznia – Vorskla, ndeshjet e fazës play-off të Ligës së Kampioneve për femra do të luhen në Shkodër