KETE JAVE

Vllaznia mund 1-0 Korabin. Arrin fitoren e tetë rradhazi

Vllaznia ndonëse ka siguruar objektivin e saj për ngjitjen në Superligë, vazhdon të mos lëshojë dhe pasditen e së shtunës ka marrë një tjetër fitore në kampionat. Këtë herë duke mundur me rezultatin 1-0 ekipin e Korabit në ndeshjen...